مکمل های تقویت قوای جنسی

نمایش 1–16 از 45 نتیجه

 • مرتب سازی بر اساس :

تقویت قوای جنسی

رابطه جنسی سالم و ایده آل، بر پایه قوای جنسی طرفین استوار است. مشکل نعوظ آقایان و عدم میل جنسی بانوان، دو معضل مهم در روابط زناشویی به شمار می روند که منجر به عدم رضایت طرفین از یکدیگر در رابطه می شود. برای این منظور، تقویت قوای جنسی باید جدی گرفته شود.

آقایان برای حل مشکلات نعوظ و زودانزالی خود، باید روش های درمانی و دارویی را شروع کنند. همچنین مصرف مکمل های تقویت کننده قوای جنسی نیز برای این منظور ضروری است. این مکمل ها حاوی ترکیبات گیاهی، ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن هستند که از کاهش توانایی جنسی خودداری می کنند. این محصولات به طور اختصاصی برای مردان و زنان تهیه می شوند و مصرف آنها باید طبق دستورات پزشک انجام گیرد.

البته تنها مصرف مکمل های درمانی برای افزایش قوای جنسی تاثیرگذار نیست، بلکه همراه با این مکمل ها، باید سبک زندگی افراد نیز تغییر پیدا کند. ترک سیگار، مصرف غذاهای مفید، ورزش کردن و غیره همگی در این زمینه نقش مهمی دارند. در ادامه مقاله، شما را با این مکمل ها، نحوه مصرف و عوارض آنها آشنا می کنیم.

روش های تقویت قوای جنسی مردان

روش های تقویت قوای جنسی مردان

تقویت نیروی جنسی مردان مسئله ای مهم است که رسیدگی به آن اهمیت بسیاری دارد، زیرا مردان در رابطه جنسی نقش مهمی را ایفا می کنند و عدم توانایی آنان در انجام رابطه به بهترین شکل، ممکن است موجب نارضایتی زوجه شود. برای این منظور، امروزه روش های طبیعی و درمانی متفاوتی برای این امر پیشنهاد می شود که زندگی افراد را از فروپاشی نجات می‌ دهد.

متخصصان و پزشکان تغییر سبک زندگی را از جمله عوامل مهم در تقویت این قوا می دانند. تغییر در سبک زندگی شامل انجام کارهایی از قبیل ترک سیگار، تهیه رژیم غذایی سالم، انجام ورزش روزانه، کاهش وزن، کاهش اضطراب و استرس، کنترل عصبانیت و غیره می شوند. این تغییرات به ظاهر کوچک، در افزایش سطح هورمون تستوسترون در مردان بسیار موثر هستند.

ترک سیگار و انجام ورزش موجب افزایش جریان خون در اندام جنسی آقایان می‌ شود که در نتیجه آن، کاهش نعوظ و زودانزالی اتفاق می‌ افتد. این هورمون مردانه در میل، سلامت و قوای جنسی مهمترین هورمون به شمار می رود و عملکرد مردان را در این زمینه ارتقا می دهد. در کنار تغییر سبک زندگی، استفاده از مکمل های تقویت قوای جنسی و جسمی نیز تاثیر فوق العاده ای در بهبود عملکرد جنسی آقایان می گذارد.

مصرف میوه و سبزیجاتی مانند موز، لوبیا قرمز، سیر، پیاز و فلفل دلمه‌ای در تقویت عملکرد جنسی بسیار تاثیرگذار است. همچنین مکمل هایی با ترکیبات امگا 3 و ویتامین B1 نیز موجب افزایش جریان خون و بهبود قوای جنسی و جسمی می شود. قرار گرفتن در معرض نور خورشید نیز به کاهش تولید ملاتونین در بدن و افزایش میل و قوای جنسی کمک می کند.

روش های تقویت نیروی جنسی در زنان

بی میلی بانوان به انجام رابطه جنسی نیز مشکلات بسیاری را در طول زندگی به وجود می آورد. این امر به دلایل متفاوت رخ می دهد که مهمترین آنها شامل: مصرف داروهای ضد بارداری، فشار خون و افسردگی، دیابت، عدم تغذیه صحیح، کاهش هورمون تستوسترون و تنگ شدن عروق خونی می شوند. علاوه بر این، مشکلات روحی و روانی نیز بی میلی جنسی در بانوان را ایجاد می کند.

این اختلالات ریشه در زندگی گذشته افراد دارند و باید توسط روانشناس تشخیص و درمان شود. برخی پزشکان دارو درمانی را بهترین گزینه برای افزایش میل و تقویت قوای جنسی بانوان می دانند، اما مصرف داروهای شیمیایی در دراز مدت خطرات و عوارض بسیاری را برای بانوان ایجاد می‌کند. به همین دلایل داروهای گیاهی یا مکمل های تقویت نیروی جنسی برای این دسته از بانوان توصیه می شود.

در کنار این مکمل ها، تغییر سبک زندگی، عدم مصرف الکل، سیگار، قرص های ضد بارداری و غیره نیز دارای اهمیت بسیاری است. مصرف رژیم غذایی سالم و انجام ورزش نیز به تامین مواد مورد نیاز بدن و افزایش گردش خون در اندام تناسلی بانوان کمک می کند و بدین طریق، میل و نیروی جنسی آنان را نیز بهبود می بخشد.

محبوب ترین مکمل های تقویت کننده قوای جنسی آقایان و بانوان

مکمل های تقویتی و تغذیه ای، نقش مهمی در بهبود نعوظ و زودانزالی آقایان و افزایش میل جنسی بانوان دارند. این مکمل ها با اثربخشی زود هنگام و عوارض جانبی ناچیز خود، بهترین گزینه برای این منظور به شمار می روند. داروهای گیاهی نیز برای افزایش قوا و میل جنسی مردان و زنان تاثیرگذار هستند. در ادامه شما را با بهترین و محبوب ترین مکمل های پرفروش تقویت قوای جنسی آشنا می کنیم.

 1. کپسول کاماسوترا گلدن لایف

این محصول بی نظیر، به بهبود عملکرد جنسی زنان و مردان و افزایش قوای آنان کمک می کند. ترکیبات این مکمل نیروی بدن را ارتقا می دهد و برای کاهش استرس نیز موثر است. این محصول میل جنسی و مقاومت بدن را بهبود می بخشد و به تقویت سیستم ایمنی بدن نیز کمک می کند. در ترکیبات کپسول کاماسوترا گلدن لایف، از عصاره جینسینگ کره ای سیبری استفاده شده است.

این عصاره، توان جسمی و جنسی افراد را بالا می برد و برای تمامی زنان و مردانی که به ورزش های سخت یا فعالیت های جسمی سنگین می پردازند، قابل مصرف است. این مکمل خستگی و ناتوانی بدن را برطرف می کند و دوره نقاهت، بیماری را نیز کاهش می دهد‌. از این رو مصرف آن تنها برای افزایش نیرو و میل جنسی کاربرد ندارد.

 1. تاثیر قرص ال آرژنین هلث برست در تقویت قوای جنسی

قرص ال آرژنین هلث برست، یکی از مکمل های محبوب تقویت کننده قوای جنسی آقایان و بانوان است که به عضله سازی، افزایش گردش خون، گشاد شدن رگ ها و بهبود نیروی جنسی کمک می کند. ال آرژنین در ترکیب اسپرم مردان به میزان زیادی وجود دارد و کاهش آن مساوی با ناتوانی جنسی آقایان است. از این رو مصرف مکمل های حاوی ال آرژنین نقش مهمی در افزایش تعداد اسپرم و نوع حرکت آنها دارد. قرص ال آرژنین مشکلات نعوظ در مردان را با گشاد کردن رگ های خونی و افزایش گردش خون رفع می کند.

 1. قرص ایکس اید گلدن لایف

در ترکیبات قرص ایکس اید گلدن لایف، از جینسینگ کره ای استفاده شده است. این گیاه خود دارای ماده ای به نام جین سینوزید است که در تقویت قوای جنسی مردان و زنان نقش مهمی دارد. این گیاه با کاهش استرس، افزایش توان جنسی، بهبود گردش خون به اندام های تناسلی و غیره موجب رفع مشکلات نعوظ در مردان و کاهش میل جنسی زنان می شود.

جینسینگ سیبریایی موجود در این مکمل نیز مشکلات روحی و فیزیکی افراد را رفع می کند و انرژی مردان و زنان را نیز ارتقا می دهد. این گیاه همچنین در سلامت کلی بدن، تقویت حافظه، بهبود خواب و تقویت سیستم ایمنی نیز موثر است. گیاه خارخاسک ترکیب گیاهی دیگری است که در فرمولاسیون قرص ایکس اید گلدن لایف به کار می‌ رود.

این گیاه در افزایش تولید هورمون های جنسی و گردش خون در اندام های تناسلی نقش مهمی دارد. گیاه خارخاسک تحرک اسپرم ها را نیز بهبود می بخشد و موجب کاهش گرفتگی عروق خونی آلت تناسلی آقایان می شود. در نتیجه مشکلات نعوظ در مردان را نیز رفع می کند. در این مکمل از گیاه بز شاخدار نیز استفاده شده است. این گیان نیز به خون رسانی بهتر اندام های تناسلی کمک می کند و میل جنسی بانوان را نیز افزایش می دهد.

 1. سافت ژل جینسینگ

سافت ژل جینسینگ دانا نیز دارای ترکیب گیاه جینسینگ است که به عنوان اکسیر تقویت قوای جنسی شناخته می شود. این گیاه دارای ترکیبات دیگری از قبیل: ساپونین ها و گلیکوزیدهای تری ترپنوئید نیز است که خواص آنتی اکسیدانی فراوانی دارند. جینسینگ میل جنسی بانوان و قوای جنسی مردان را ارتقا می دهد و موجب  رفع مشکلات نعوظ در آنان می شود.

 1. کپسول ژلاتینی سیبرجین هلث اید

در ترکیبات کپسول ژلاتینی سیبرجین هلث اید، از جینسینگ سیبری استفاده شده است. این گیاه خواص آنتی اکسیدانی دارد و با اثر مخرب رادیکال های آزاد مبارزه می‌ کند. همچنین انرژی بدن را افزایش می دهد و خستگی و ناتوانی جنسی را نیز از بین می برد.

در ترکیبات این مکمل از کربوهیدرات، نیاسین، اسیدهای آمینه، ویتامین‌ ها و مواد معدنی نیز استفاده شده است که همگی آنها، در افزایش توان جنسی و بدنی بانوان و مردان نقش مهمی دارند. ‌سویا به کار برده شده در ترکیبات این محصول نیز موجب افزایش گردش خون و تقویت سیستم ایمنی بدن می شود و بدین طریق، مشکلات نعوظ در مردان را حل می کند.

لازم به ذکر است که تمامی مکمل های تقویت قوای جنسی باید با تجویز پزشک و بر اساس صلاح دید او مصرف شوند. دوز یا مقدار مصرف این مکمل ها را نیز نباید به صورت سرخود افزایش داد. دوره مصرف این محصولات با توجه به سیستم بدن هر فرد مشخص می شود و برای دریافت نتیجه موثر از این محصولات باید تا پایان دوره از آنها استفاده کرد.

دلایل کاهش میل جنسی در مردان

دلایل کاهش میل جنسی در مردان

مردان به دلایل متعددی ممکن است دچار کاهش میل جنسی شوند. امکان ایجاد این اختلال در تمامی سنین وجود دارد و برای هر فردی به گونه ای متفاوت اتفاق می افتد. برای درمان این مشکل، باید در ابتلا دلیل آن را دانست. به همین دلیل مردانی که در طولانی مدت دچار کاهش میل جنسی هستند، باید برای رفع این اختلال به پزشک مراجعه کنند. در حالت کلی این دلایل به صورت زیر عنوان می شوند:

 • عدم ترشح هورمون مردانه تستوسترون به میزان کافی در بدن
 • استفاده از داروهای خاص مانند داروهای شیمی درمانی
 • افسردگی
 • استرس
 • ابتلا به سندروم پای بی قرار
 • برخی از بیماری‌ های مزمن
 • ابتلا به مشکلات خواب
 • کاهش اعتماد به نفس
 • افزایش سن
 • عدم انجام ورزش های سبک و روزانه
 • انجام ورزش های سنگین
 • مصرف نوشیدنی های الکلی
 • استفاده از مواد مخدر و کشیدن سیگار در طولانی مدت

مکانیسم اثر مکمل های تقویت قوای جنسی آقایان

مکمل های تقویت کننده قوای جنسی دارای ترکیبات متعددی هستند که هر کدام از آنها، در عملکرد بدن تاثیرات فوق العاده ای بر جای می گذارند. از آنجایی که بیشتر این ترکیبات گیاهی هستند، مصرف آنها ضرری برای بدن به همراه ندارد. با این حال نباید از این مکمل ها به صورت طولانی مدت و در دوزهای بالا استفاده کرد. این محصولات در موارد زیر دارای تاثیرگذاری هستند:

 • کمک به حل مشکلات نعوظ در مردان
 • افزایش تولید هورمون مردانه تستوسترون
 • موثر در افزایش تعداد اسپرم ها و تغییر حرکت آنها
 • تقویت کننده قوای جنسی و جسمی
 • ارتقای عملکرد پروستات
 • بهبود زود انزالی

از آنجایی که زود انزالی و نعوظ ضعیف یکی از مشکلات رایج در آقایان به شمار می رود و تقریبا از هر سه مرد یکی از آنها دچار این اختلالات می شود، بهترین درمان برای مشکلات نعوظ و زودانزالی، استفاده از داروها یا مکمل های گیاهی و تقویت کننده است. در این صورت قدرت باروری مردان افزایش پیدا می کند و تحرک اسپرم ها نیز به درستی صورت می گیرد.

شما می توانید برای خرید آنلاین دارو و انواع مکمل های تقویت قوای جنسی آقایان از داروخانه آنلاین داروهوم، از مشاوره رایگان قبل از خرید بهره مند شوید.

دوره مصرف مکمل های تقویت کننده قوای جنسی آقایان

مصرف خودسرانه این مکمل ها ممکن است مشکلات و عوارض جدی را برای آقایان به وجود آورد. به همین دلیل پزشک تنها کسی است که میزان مصرف و دوره مکمل های تقویت قوای جنسی را مشخص می کند. این محصولات باید تا پایان دوره مشخص شده مصرف شوند تا نتیجه موثر آنها قابل مشاهده باشد.

پزشک دوره مصرف مشخصی را برای هر فرد در نظر می گیرد. برخی از افراد ممکن است با مصرف یک دوره از این محصولات توانایی جنسی خود را به دست آورند. برخی دیگر نیز باید چند دوره از این مکمل ها استفاده کنند. همچنین توجه به این نکته ضروری است که دوز تعیین شده را نباید به صورت سرخود افزایش دهید. در این صورت امکان دریافت نتیجه عکس وجود دارد.

دوره مصرف مکمل های تقویت کننده قوای جنسی آقایان

عوارض جانبی مکمل های تقویت نیروی جنسی مردان

هر مکمل یا محصول دارویی بدون شک عوارضی را نیز به همراه دارد. البته در صورت استفاده بی رویه از این محصولات و مصرف بی موقع آنها، این عوارض خود را نشان می‌ دهند. بنابراین اگر مکمل های تقویت قوای جنسی درست مصرف شوند، عوارضی به همراه ندارند. در غیر این صورت عوارض زیر دیده خواهد شد:

 • ایجاد سردرد و سرگیجه
 • مشکلات بینایی
 • اختلالات گوارشی
 • تحریک و قرمزی پوست به طور موقت
 • گرفتگی و آبریزش بینی

تداخل مکمل های تقویت قوای جنسی با برخی از داروها

این محصولات ممکن است با برخی از داروها تداخل داشته باشند. به همین دلیل قبل از مصرف آنها، باید مشورت های لازم با پزشک متخصص انجام شود. این داروها شامل مورد زیر می شوند:

 • آنتی بیوتیک ها
 • داروهای کنترل کننده فشار خون
 • داروهای تسکین دهنده معده
 • برخی از داروهای ناتوانی جنسی

در صورت بروز هرگونه علائم حساسیت یا مشکلات غیر طبیعی در بدن، سریعا پزشک را در جریان قرار دهید که از ایجاد آسیب بیشتر به بدن جلوگیری شود.

ضرورت مصرف مکمل‌ های تقویت قوای جنسی برای زنان

زنان نیز مانند مردان ممکن است در طول زندگی خود به ناتوانی جنسی یا کاهش میل جنسی دچار شوند. برخی از زنان که دچار طبع سرد یا بی میلی جنسی هستند، در طول رابطه لذت نمی برند و انجام این کار آنها را به شدت متاثر می کند. این اختلال به دلایل متفاوتی رخ می دهد که شایع ترین آنها، شامل مصرف قرص های ضد بارداری، افسردگی، دیابت، عدم تحریک، یائسگی، خستگی جسمی، مشکلات روان شناختی و غیره می شوند.

بر اساس نتایج مطالعات، زنانی که دارای مشکل بی میلی جنسی هستند، انرژی کافی برای انجام رابطه جنسی از خود نشان نمی‌ دهند و تمایل آنها برای انجام این کار کم است. این زنان باید مصرف مکمل ها را همزمان با انجام مشاوره های روانی شروع کنند.

این مکمل ها موجب افزایش قوای جنسی و جسمی زنان می شود و به آنها در افزایش میل جنسی کمک می کند. البته مکمل های تقویت کننده قوای جنسی بانوان برای کسانی که به فکر بهبود روابط خود هستند نیز مناسب است. میزان دوز این محصولات و دوره مصرف آنها باید توسط پزشک مشخص شود و استفاده سرخود از این محصولات توصیه نمی شود.

شما می توانید انواع مکمل های تقویت قوای جنسی بانوان را از داروخانه آنلاین داروهوم تهیه نمایید و درب منزل تحویل بگیرید.

ضرورت مصرف مکمل‌ های تقویت قوای جنسی برای زنان

نتیجه گیری نهایی

استفاده از مکمل های تقویت قوای جنسی از جمله روش های بسیار کارآمد و کم هزینه برای افزایش میل و نیروی جنسی است. این مکمل ها به دلیل دارا بودن ترکیبات گیاهی، ویتامین ها، مواد معدنی، اسیدهای چرب امگا 3 و سایر مواد مغذی به تقویت بدن و سیستم ایمنی آن کمک می‌کنند و موجب ارتقای نیروی جنسی می‌ شوند.

برخی از دلایل مشکلات جنسی در آقایان و بانوان شامل استرس، افسردگی، خستگی، کمبود مواد مغذی، کاهش هورمون های جنسی و غیره هستند که با مصرف این مکمل ها به راحتی درمان می شوند. مصرف به موقع و مشخص این محصولات در کوتاه مدت نتایج بی نظیری را به ارمغان می آورد.

البته نباید دوز مکمل های تقویت‌ کننده قوای جنسی را به صورت سرخود افزایش داد، زیرا در این صورت ایجاد عوارضی از قبیل سردرد، سرگیجه، افزایش فشار خون، حساسیت های پوستی و غیره دور از انتظار نیست. بنابراین قبل از مصرف هر گونه مکمل تقویت کننده بدن باید مشورت های لازم با پزشک صورت گیرد.

support_agent پشتیبانی 8 الی 19
delivery_dining ارسال به تمام نقاط ایران
verified_user ضمانت اصالت و سلامت
trending_up ارسال رایگان سفارش 400+ تومان
view_in_ar پیگیری سفارش ها

تمام حقوق مادی و معنوی برای داروهوم محفوظ است. طراحی و اجرا توسط داروهوم