ورود به حساب کاربری
جستجو

کمربند طبی الاستیک تینور کد A-12

ثابت نگه داشتن بی نقص ستون فقرات، تسکین دهنده درد کمر

Tynor Belt Lumbopore Code A-12

3.5 از 5

ناموجود
برند : تینور (tynor)

موارد مصرف
تسکین درد کمر کاهش مشکلات کمر

ویژگی محصول
ثابت نگه داشتن بی نقص ستون فقرات طراحی ظریف و بسیار زیبا کاملا قابل تنظیم داشتن حالت آناتومیک استاندارد و مطابق با بدن

محصول فوق ناموجود است , اگر میخواهید اولین نفری باشید که بعد از موجود شدن اطلاع پیدا میکند بر روی گزینه ی به من خبر بده کلیک کنید . مشاهده محصولات مشابه

کمربند طبی الاستیک تینور کد A-12

ثابت نگه داشتن بی نقص ستون فقرات، تسکین دهنده درد کمر

Tynor Belt Lumbopore Code A-12

3.5 از 5
ناموجود

محصولات مشابه

مشخصات خصوصی
شکل محصول
کمربند
جنسیت
عمومی
گروه سنی
بزرگسالان
موارد مصرف
تسکین درد کمر کاهش مشکلات کمر
ویژگی ها
ثابت نگه داشتن بی نقص ستون فقرات طراحی ظریف و بسیار زیبا کاملا قابل تنظیم داشتن حالت آناتومیک استاندارد و مطابق با بدن
محل مصرف
کمر
مشخصات عمومی
کشور سازنده
هند
شرکت سازنده
تینور

توضیحات تکمیلی

تسکین درد و کاهش مشکلات کمر

کمربندهای ستون فقرات در انواع مختلف با کاربردهای گوناگون و با مواد متفاوتی چون فلز، پلاستیک نرم، پلاستیک سخت، کش و بند ساخته شده اند. به طور مثال کمربندهای بلند برای کسانی که زیاد اشیا سنگین بلند می کنند بسیار مناسب بوده و از عضلات ستون فقرات محافظت می کنند. اگر به حالت نشسته کار می کنید و زمان های طولانی در روز را یکجا نشسته اید، بستن کمربند طبی به شما کمک می کند تا فشار و تنش کمتری را در کمر خود احساس کنید. به طور کلی استفاده از کمربندهای طبی هنگام نشستن یا ایستادن های طولانی مدت از ستون فقرات حمایت می کند.

استفاده از کمربندهای طبی برای کسانی که به کشیدگی یا رگ به رگ شدن، سندرم مفصل فاست، ناپایداری مزمن یا ناشی از آسیب دیدگی، فتق یا برجستگی دیسک کمر، تنگی کانال نخاع، آرتروز ستون فقرات یا بیماری دژنراتیو دیسک و یا کمر درد های ناشی از تحلیل رفتن عضلات مبتلا هستند، کاربرد دارد. کمربندها با تحت فشار قرار دادن عضلات مرکزی، سبب کاهش حجم کلی بافت های نرم شده و باعث پایداری ستون فقرات می شوند. همچنین استفاده از کمربندهای طبی سبب کاهش احتمال آسیب دیدگی شده و تسکین دهنده درد نیز می باشند. یکی از شرکت های تولید کننده این محصول، برند هندی تینور است که توانسته با تولید محصولات با کیفیت، رضایت مصرف کنندگان را جلب کند. یکی از این محصولات کمربند طبی الاستیک تینور کد A-12می باشد.

این کمربند به کاهش علائم متوسط دیسک کمر، ایجاد بی حرکتی و ثبات متوسط در ستون فقرات کمر کمک می نماید. همچنین تسکین دهنده کمر درد بوده و از لغزش و یا جابه‌جایی مهره های کمر روی هم جلوگیری می کند. کمربند طبی الاستیک تینور کد A-12، مجهز به آتل برای ثابت نگه داشتن کمر می باشد. همچنین با ایجاد بی حرکتی و ثبات ستون فقرات، از خم و صاف شدن بیش از حد می کاهد و به کاهش مشکلات کمر کمک می نماید. این محصول قابل تنظیم بوده و با طراحی ظریف و داشتن حالت آناتومیک استاندارد و مطابق با بدن، گزینه ای بسیار مناسب می باشد.


نحوه مصرف

کمربند طبی الاستیک تینور کد A-12 را بپوشید و  آن را دور کمر محکم کنید.


امتیاز محصول
مجموع امتیاز 3.5 از 5

امتیاز کلی یک محصول، حاصل مجموع امتیاز های کاربران، کارشناسان و سهم بازار می باشد که براساس الگوریتم های دقیق محاسبه و ارائه میشود

ارسال نظر
نظرات کاربران