قرص دابل بول نیچرز اونلی 30 عددی
قرص دابل بول نیچرز اونلی 30 عددی

قرص دابل بول نیچرز اونلی 30 عددی

Natures Only Double Bull Tabs

حاوی گیاه جینسینگ و گوارانا، انرژی زا و رفع کننده خستگی های مزمن

 • تاریخ انقضا : 1403/06/10
موارد مصرف :

انرژی زا و رفع کننده خستگی های مزمن
تقویت کننده سیستم ایمنی بدن
افزایش دهنده استقامت جسمی و ذهنی


ویژگی محصول :

ارتقای سطح انرژی بدن و مقابله با ضعف های بدنی
تقویت عملکرد سیستم ایمنی بدن در برابر عوامل بیماری زا
رفع خستگی های ناشی از بیماری و خستگی های عادی روزمره
تقویت قوای جسمانی و عملکرد ذهنی
رفع استرس
حاوی گیاه جینسینگ و گوارانا
دارای اثرات آنتی اکسیدانی و ضد سرطان
حاوی ویتامین های گروه ب
کاهش علائم یائسگی در بانوان
رفع مشکلات نعوظ و بهبود قدرت باروری در آقایان
کاهش فشار خون و کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی
بهبود خلق و خو
فاقد هرگونه طعم دهنده و رنگ های مصنوعی، گلوتن، سویا، نشاسته، گندم، قند و مخمر
بدون انجام تست حیوانی

 • وضعیت : موجود
 • قیمت :
  211,377

بررسی تخصصی

افزایش انرژی با قرص دابل بول نیچرز اونلی

برخی افراد بر این باور هستند که بعد از افزایش سن و پایان دوره نوجوانی احساس خستگی و کسالت مداوم در آنها ایجاد شده است. تغذیه نامناسب و کمبود ویتامین های بدن یکی از عواملی است که مستقیما بر خلق و خو و نشاط افراد تاثیر خواهد گذاشت. قرص دابل بول نیچرز اونلی با ترکیب جادویی توانسته است با خستگی مفرط مقابله کند. این قرص با افزایش سطح انرژی در بدن برای تمامی اقشار مفید خواهد بود. قرص دابل بول که حاصل تلاش دانشمندان و داروسازان ایرانی است، توانسته با مزایای بی نظیر خود با نمونه های خارجی رقابت کند. ترکیبات این قرص که پایه گیاهی دارند، عوارضی برای بدن ایجاد نخواهند کرد. خواص بی شمار این محصول آن را به گزینه مناسبی برای افزایش سطح انرژی ورزشکاران نیز تبدیل کرده است.

قرص دابل بول نیچرز اونلی

ترکیبات جادویی قرص دابل بول نیچرز اونلی

قرص دابل بول که از برند قابل اعتماد نیچرز اونلی می باشد، شامل ترکیب جادویی از گیاه جینسینگ و گوارانا است که با ویتامین های گروه B توانسته است به جایگزین مناسبی برای نمونه های خارجی تبدیل شود. در ادامه به بررسی محتویات این قرص خواهیم پرداخت.

گیاه جینسینگ

گیاه جینسینگ دارای ریشه های فرعی و اصلی است که برای تهیه انواع داروها به کار برده می شود. این گیاه که قدمت آن به هزاران سال پیش بر می گردد، از چین به کشورهای دیگر معرفی شده است. از خواص مهم این گیاه می توان به تقویت سیستم ایمنی بدن، افزایش سطح انرژی، کاهش میزان استرس، درمان اختلالات بی توجهی و بیش فعالی در کودکان و بزرگسالان، رفع ناتوانی جنسی در مردان، کند کردن روند پیری، بهبود علائم یائسگی، کاهش وزن، تقویت سیستم قلبی، افزایش سطح آنتی اکسیدان و خواص ضد سرطانی و … اشاره کرد.

گیاه جینسینگ

گیاه گوارانا

یکی دیگر از ترکیبات مهم قرص دابل بول، گیاه گوارانا است که از آن در گذشته برای تهیه معجون های انرژی زا استفاده می کردند. این گیاه که طول آن گاهی به سه متر نیز می رسد، دارای گل سفید و میوه های قرمز رنگ است. گیاه گوارانا در رفع خستگی افراد تاثیر بسزایی خواهد داشت. بی شک تمامی افراد از چای و قهوه به عنوان نوشیدنی حاوی کافئین استفاده می کنند و معتقدند که این نوشیدنی ها برای رفع خستگی به صورت معجزه آسا عمل خواهند کرد و لازم به ذکر است که کافئین موجود در گیاه گوارانا بسیار بیشتر از قهوه و چای خواهد بود. آنتی اکسیدان و کافئین موجود در این گیاه از دیرباز مورد توجه بسیاری از دانشمندان طب سنتی بوده است و از آن برای رفع خستگی، کاهش وزن و لاغری استفاده می کردند.

تائورین

تائورین یک نوع اسید آلی به شمار می رود که در روده بزرگ نیز یافت می شود. این اسید آلی بخش زیادی از صفرا را تشکیل می دهد و وظیفه آن افزایش میزان آب موجود در سلول های بدن است که از این طریق می تواند به افزایش حجم عضلات و مواد مغزی در سلول منجر شود. می توان نتیجه گرفت که تاثیر تائورین در قرص دابل بول نیچرز اونلی به دلیل اثر مثبت در عملکرد سیستم قلب و عروق و ماهیچه بدن است.

ویتامین B6

ویتامین B6 با تاثیر در بهبود خلق و خو، تقویت سیستم ایمنی بدن و افزایش تمرکز افراد یکی دیگر از ترکیبات قرص دابل بول از برند نیچرز اونلی است. وجود ویتامین B6 با عملکرد مثبت در بدن مهر تاییدی به خواص شگفت انگیز این قرص زده است.

ویتامین B12

ویتامین B12 برای تولید گلبول قرمز در بدن بسیار مهم است. کوبالامین یا ویتامین B12 به علت عدم وجود در منابع گیاهی برای افراد گیاهخوار و ورزشکاران بسیار ضروری تلقی می شود. از این رو مصرف قرص دابل بول نیچرز اونلی برای اقشار مختلف مخصوصا ورزشکاران مفید خواهد بود.

خواص و مزایای قرص دابل بول نیچرز اونلی

خواص قرص دابل بول تنها به افزایش سطح انرژی در بدن افراد محدود نمی شود. دیگر مزایای این قرص را در ادامه به تفصیل مورد بررسی قرار می دهیم.

رفع خستگی مفرط

قرص دابل بول نیچرز اونلی به دلیل وجود گیاه جینسینگ به نشاط و افزایش سطح انرژی در بدن کمک شایانی می کند. همچنین گروه ویتامین B نیز در رفع خستگی تاثیر گذار خواهد بود. این رفع خستگی فقط شامل خستگی عادی در افراد نیست، بلکه رفع خستگی ناشی از بیماری ام اس و شیمی درمانی را نیز شامل می شود.

بهبود عملکرد جنسی و جسمی

قرص دابل بول به دلیل خاصیت جینسینگ موجود در آن که خواص تقویتی جنسی دارد، مکملی مناسب برای بهبود عملکرد جنسی در افراد به شمار می رود. افزایش کمیت و کیفیت رابطه جنسی از دیگر خواص این قرص است که می تواند نشات گرفته از سطح انرژی در بدن باشد. تقویت عملکرد سیستم قلبی و عروقی نیز از دیگر مزایای بی نظیر این مکمل انرژی زا است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد. افزایش میزان باروری در مردان از طریق افزایش کیفیت و کمیت اسپرم ها و همچنین رفع مشکل نعوظ از دیگر مزایای این قرص محسوب می شود.

افزایش تمرکز

یکی از ویژگی هایی که قرص دابل بول نیچرز اونلی را به نمونه ای منحصر به فرد تبدیل کرده است، افزایش میزان تمرکز و حافظه در افراد می باشد و معضلی که این روزها گریبان بسیاری از افراد را گرفته است و برای مقابله با آن به هر روشی چنگ می زنند، توسط این قرص رفع خواهد شد. ویتامین B6 موجود در این قرص باعث بهبود حافظه و تمرکز در اشخاص می شود که همین موضوع سبب تبدیل شدن این قرص به اکسیری شگفت انگیز شده است.

کاهنده استرس و اضطراب

تاثیر استرس و اضطراب بر شکل گیری انواع بیماری در افراد غیر قابل انکار است. گاهی این استرس بی اختیار، در ضمیر ناخود آگاه افراد شکل می گیرد و در تمامی سلول های فرد رسوخ می کند. گیاه جینسینگ برای مقابله با چنین معضلی راه حلی گیاهی و منبعی طبیعی دارد. ترکیب این گیاه پر خاصیت با ویتامین های گروه B و همچنین گیاه گوارانا اکسیر جادویی به نام قرص دابل بول نیچرز اونلی را برای کاهش اضطراب افراد به ارمغان آورده است.

انواع مکمل های آرام بخش، ضد اضطراب و افسردگی را می توانید به صورت اینترنتی از داروخانه آنلاین داروهوم تهیه نمایید و درب منزل تحویل بگیرید.

افزایش استقامت و انرژی بدن

شروع ورزش و فعالیت های روزانه با هر سطح انرژی امکان پذیر خواهد بود، ولی بدون شک برای ادامه آن ها نیازمند انرژی بیشتری هستیم. دریافت انرژی بیشتر از دریافت کالری بالاتری سر چشمه می گیرد. همین موضوع عواملی همچون چاقی را می تواند در پی داشته باشد. نکته طلایی برای دریافت انرژی بیشتر از میزان کالری دریافتی یکسان، زمانی است که یک نیروی محرک به بدن وارد شود. نیروی محرکی که پایه ای گیاهی داشته و برای ورزشکاران حرفه ای نیز خطرناک نباشد. قرص دابل بول از برند پرطرفدار نیچرز اونلی با افزایش استقامت بدن، افراد را به ادامه فعالیت و ورزش فرا می خواند. همچنین این قرص با افزایش سطح انرژی در بدن به مقابله با افسردگی می پردازد.

افزایش استقامت و انرژی بدن

دوز مصرفی قرص دابل بول نیچرز اونلی

میزان مصرف قرص دابل بول به دستور پزشکان و متخصصان روزانه 1 عدد است و بهتر است این قرص پس از صرف صبحانه مورد استفاده قرار گیرد تا انرژی لازم برای یک روز کاری مفید تامین شود. استفاده از این قرص در شب ممکن است اختلالی در خواب افراد به وجود بیاورد. به دستور پزشک و برای افرادی که مدتی است به مصرف این قرص می پردازند، دوز مصرفی تا 2 عدد نیز قابل افزایش است، ولی مصرف بیش از این مقدار در طول یک روز توصیه نمی شود.

نکاتی در مورد قرص دابل بول نیچرز اونلی که باید بدانید

استفاده از هر دارو، قرص و مکملی دارای ویژگی هایی است که پزشکان برای افراد مختلف تجویز می کنند. در ادامه به نکاتی در مورد مصرف قرص دابل بول پرداخته ایم و امیدواریم با رعایت این اصول بتوانید به اهداف خود از مصرف این قرص دست یابید.

 • استفاده از این قرص فقط به عنوان قرص مکمل و تقویتی خواهد بود، لذا برای پیشگیری و درمان کاربرد نخواهد داشت.
 • بهتر است مصرف این قرص برای زنان باردار یا شیرده با تجویز و زیر نظر پزشک باشد.
 • این محصول برای افراد بالای 18 سال تولید شده است و باید دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
 • دوز مصرفی این قرص را به هیچ عنوان بدون اطلاع پزشک تغییر ندهید.
 • قرص دابل بول نیچرز اونلی عوارض جانبی خاصی راه به همراه نخواهد داشت و در موارد بسیار نادر تهوع و بی اشتهایی در اثر مصرف این قرص گزارش شده است.
 • به دلیل جلوگیری از هرگونه اختلال در صورت مصرف داروهای درمانی استفاده از این قرص باید زیر نظر پزشک و با تایید ایشان انجام شود.
 • سلامت این قرص با عدم انجام تست حیوانی و عاری بودن از هرگونه رنگ مصنوعی و طعم دهنده قابل درک و مشاهده خواهد بود.

سخن پایانی

تغذیه نامناسب در افراد سبب بی حالی در طول روز می شود. بسیاری از افراد به صورت ژنتیکی توانایی جذب املاح مغذی و ویتامین های موجود در مواد غذایی را ندارند و همین امر سبب بروز مشکلاتی در آن ها خواهد شد. قرص دابل بول نیچرز اونلی با پایه گیاهی توانسته است به مقابله با بی حالی، خستگی مفرط، کاهش میزان افسردگی، افزایش سطح انرژی، بهبود عملکرد جنسی در مردان و زنان، کاهش علائم یائسگی و … بپردازد. مفتخریم که اعلام کنیم این قرص تولید داخلی کشور عزیزمان ایران است و از استانداردهای جهانی نیز برخوردار است. هر یک از مواد و گیاهان جینسینگ، گوارانا، تائورین، ویتامین B6 و B12 به تنهایی تاثیر مثبتی بر عملکرد سیستم ایمنی بدن، بهبود خلق و خو، افزایش میزان انرژی و استقامت بدن و … دارند. ترکیب جادویی این گیاهان و ویتامین های مفید در کنار یکدیگر می تواند اثر بخشی هر یک را چندین برابر کند و همین موضوع دلیلی محکم برای مصرف این مکمل سحر انگیز محسوب می شود.

استفاده از قرص دابل بول از برند معروف نیچرز اونلی که به راحتی توسط سایت داروهوم قابل دسترسی خواهد بود، به دلیل تاثیر مثبت آن بر افزایش میل جنسی در افراد و همچنین افزایش قدرت باروری در مردان به دلیل وجود گیاه جینسینگ سبب می شود با یک تیر دو هدف مورد نشانه گیری قرار گیرد. کاهش فشار خون از دیگر مزایای بی نظیر این قرص محسوب می شود و مصرف این مکمل برای افراد مبتلا به این عارضه پیشنهاد خواهد شد. چنین افرادی علاوه بر دریافت انرژی بیشتر در طول روز با کاهش فشار خون از سلامتی بالاتری برخوردار خواهند بود.

شما می توانید با خرید آنلاین قرص دابل بول نیچرز اونلی از وبسایت داروهوم، این محصول را در کمترین زمان ممکن، درب منزل تحویل بگیرید.


مشخصات محصول تخصصی

مشخصات عمومی

ماده شاخص

جینسینگ, ویتامین ب کمپلکس (B complex)

تعداد در بسته

30 عدد

سن و جنسیت

عمومی

فرم محصول

قرص

گروه سنی

بزرگسالان

کارایی

آرامش بخش و کاهش استرس, آنتی اکسیدان, افزایش قوای جسمی, انرژی زا و رفع خستگی, بهبود باروری آقایان, پیشگیری از سرطان, تقویت سیستم ایمنی, درمان علائم یائسگی

نوع بسته بندی

جعبه مقوایی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

نیچرز اونلی


توضیحات تکمیلی

مکمل انرژی زا و افزایش دهنده استقامت بدنی، مناسب برای بزرگسالان

قرص دابل بول نیچرز اونلی یک محصول منحصر به فرد برای انرژی بخشیدن به بدن و مقابله با ضعف های بدنی می باشد. استفاده از این فرآورده با ترکیبات فعالی که دارد به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک فراوانی می کند. بیماری های مختلف مانند سرطان، ام اس و بیماری های مزمن و روزانه ای که افراد به آن دچار می گردند، هر کدام به نحوی باعث ایجاد خستگی های جسمی و ذهنی می شوند؛ این مکمل غذایی استقامت بدنی را به خوبی افزایش می دهد و به رفع این قبیل خستگی ها می پردازد. در واقع می توان گفت که این قرص برای تقویت قوای جسمانی و بهبود عملکرد ذهنی بسیار مؤثر می باشد و اضطراب را از افراد دور می نماید. در فرمولاسیون این فرآورده عصاره های گیاهی مفیدی گنجانده شده است که عبارتند از :

 • جینسینگ: این گیاه از زمان های بسیار دور برای پشتیبانی از سلامت بدن و درمان بیماری ها شناخته شده است. جینسینگ انرژی ایده آلی به بدن می بخشد و با خستگی مقابله می کند و برای بهبود فعالیت های بدنی بسیار مفید است. همچنین این گیاه اثرات ناشی از استرس اکسیداتیو و رادیکال های آزاد را کاهش می دهد و خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد التهابی نیز دارد. رفع استرس، تقویت عملکردهای مغزی، رفع اختلالات جنسی، تنظیم فشار خون و مقاوم سازی بدن در برابر عوامل بیماری زا از دیگر خواص گیاه جینسینگ می باشند.
 • گوارانا: این گیاه مغذی منبع غنی از آنتی اکسیدان ها است و احتمال ابتلا به بیماری های قلبی، سرطان و پیری زودرس را کاهش می دهد. گوارانا مقدار فراوانی کافئین را نیز در خود جای داده است و گیاهی انرژی زا محسوب می شود؛ به طوری می تواند به رفع خستگی های مزمن کمک کند و در افزایش تمرکز تاثیر بگذارد.

قرص دابل بول نیچرز اونلی حاوی برخی از ویتامین های گروه ب می باشد که در فرآیندهای مختلف بدن شرکت می نمایند؛ به عنوان مثال این ویتامین ها، عملکردهای سیستم عصبی را کنترل می کنند و برای بهبود خلق و خوی افراد نیز مؤثر می باشند. استفاده از این محصول هم برای آقایان و هم برای بانوان مناسب است و تاثیرات جداگانه ای دارد. مثلاً در خانم ها از شدت علائم یائسگی می کاهد و منجر به حفظ سلامت جنسی بانوان می گردد. همچنین به بهبود باروری آقایان کمک کرده و به رفع مشکلات نعوظ می پردازد. لازم به ذکر است که این قرص، فاقد هرگونه طعم دهنده و رنگ های مصنوعی، گلوتن، سویا، نشاسته، گندم، قند و مخمر می باشد. همچنین برای تهیه این فرآورده هیچ گونه تست حیوانی صورت نگرفته است.


نحوه مصرف

روزانه یک الی دو عدد قرص دابل بول نیچرز اونلی را ترجیحاً بعد از صبحانه مصرف کنید و یا این مکمل را طبق دستور پزشک استفاده نمایید.

نکته:

 • این محصول یک مکمل غذایی بوده و برای تشخیص، پیشگیری و درمان نیست.
 • برای مصرف این قرص در دوران بارداری و شیردهی با پزشک مشورت نمایید.
 • اگر داروی دیگری مصرف می کنید، برای استفاده از این فرآورده با پزشک خود مشورت کنید.
 • مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک یا داروساز افزایش ندهید.
 • محصول را در جای خشک و خنک  و دمای زیر 30 درجه سانتی گراد و دور از دسترس اطفال قرار دهید.

تداخلات دارویی:

 • جینسینگ با داروهایی همچون وارفارین، هپارین و این قبیل دارو ها تداخل دارد و اثرات وارفارین را کم می کند بنابراین از مصرف همزمان این محصول با وارفارین خودداری فرمایید.

ترکیبات

عنوانمقدار متوسط در هر قرصدرصد نیاز روزانه
ویتامین B320 میلی گرم57
ویتامین B55 میلی گرم50
ویتامین B65 میلی گرم17
ویتامین B125 میکروگرم50
تائورین1 میلی گرم
جینسینگ کره ای150 میلی گرم
عصاره ریشه جینسینگ15 میلی گرم
جینسنوزید (موجود در جینسینگ)3 میلی گرم
دانه گوارانا200 میلی گرم
کافئین (موجود در گوارانا)5 میلی گرم

 


نظرات

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قرص دابل بول نیچرز اونلی 30 عددی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • وضعیت : موجود
 • قیمت :
  211,377

211,377

تمام حقوق مادی و معنوی برای داروهوم محفوظ است . طراحی و اجرا توسط داروهوم