قرص اسلیم کوئیک گل دارو 30 عددی
قرص اسلیم کوئیک گل دارو 30 عددی

قرص اسلیم کوئیک گل دارو 30 عددی

Goldaru Slim Quick 30 Tablets

حاوی عصاره خشک برگ چای سبز، کاهش‎ دهنده وزن و کم ‎کننده اشتها

 • تاریخ انقضا : 1403/09/10
موارد مصرف :

کاهش‎ دهنده وزن و کم ‎کننده اشتها
پایین آورنده چربی و کلسترول خون


ویژگی محصول :

اثر مثبت بر روی مراکز اشتها در مغز و وقفه در انتقال حس گرسنگی
افزایش سوخت و ساز چربی
کاهش چربی ‎های دور شکم
کاهش استعداد به دیابت

 • وضعیت : موجود
 • قیمت :
  81,000

بررسی تخصصی

کاهش وزن با قرص اسلیم کوئیک گل دارو

امروزه بسیاری از افراد به دنبال تناسب اندام هستند، ولی وجود خوراکی های چرب و خوشمزه در کنار بی تحرکی، آن ها را از رویای داشتن استایل مناسب دور می کند. روی آوردن به رژیم های سخت و طاقت فرسا، عمل های جراحی لاغری، داروهای لاغری غیر استاندارد و شیمیایی و … از جمله مواردی هستند که افراد جایگزین روش های اصولی می کنند. قرص اسلیم کوئیک گل دارو گزینه ای مناسب با پایه گیاهی و بدون عوارض است که می تواند افراد را در راه رسیدن به تناسب اندام همراهی کند. عوامل بسیار زیادی بر چاقی افراد تاثیر گذار خواهد بود. همچنین موضوع چاقی می تواند به آسیب های زیادی در افراد منجر شود. در این مقاله سعی داریم با شناسایی عوامل چاقی و عوارض آن به افرادی کمک کنیم که در مرحله اول به فکر سلامتی خود هستند. این نعمت بزرگ در همه حال به مراقبت نیاز دارد.

قرص اسلیم کوئیک گل دارو

قرص اسلیم کوئیک گل دارو چه ترکیباتی دارد؟

بسیاری از داروهای شیمیایی موجود در بازار برای لاغری دارای عوارض بی شماری هستند که استفاده از آن ها ممکن است نه تنها فرد را به وزن دلخواه خود نرساند، بلکه به عوارض ناشی از دارو نیز مبتلا سازد و این خود تبعاتی را در پی داشته باشد. قرص اسلیم کوئیک با پایه گیاهی ساخته شده است. در ترکیب معجزه آسای این قرص می توان به حضور کرفس، شوید و چای سبز اشاره کرد. خواص هر کدام از گیاهان ذکر شده بر هیچ کس پوشیده نیست. چه بسا افرادی برای رسیدن به وزن مطلوب از این گیاهان به صورت آگاهانه استفاده می کنند، ولی ممکن است نتیجه دلخواه را دریافت نکرده باشند. علت این موضوع در میزان، طریقه مصرف و چاشنی هایی است که می تواند نقش محرک را برای این سبزیجات ایفا کند و میزان تاثیر گذاری آن ها را به چند برابر ارتقا دهد. در ادامه به بررسی خواص جادویی ترکیبات این قرص خواهیم پرداخت.

کرفس

کرفس یکی از سبزیجات مفیدی محسوب می شود که حضور آن در تمامی رژیم های غذایی قابل مشاهده است و می تواند با ایجاد کاهش حس گرسنگی در افراد موجب جلوگیری از خوردن خوراکی های پر کالری و مضر شود. دانشمندان با آگاهی کامل به خواص بی نظیر کرفس، قرص اسلیم کوئیک گل دارو را با بذر این گیاه تولید کرده اند و با این روش خدمت بزرگی به افراد ارائه داشته اند. افرادی که روند میل غذا خوردن آن ها با سرعت بیشتری اتفاق می افتد، اجازه انتقال احساس سیری را از مغز به قلب نمی دهند یا این انتقال با سرعت کمتری رخ خواهد داد. همین موضوع سبب می شود که حجم بیشتری از خوراکی توسط بدن دریافت شده و به صورت چربی در بدن ذخیره شود.

گیاه کرفس که سرشار از فیبر است، می تواند حجم معده را سریع تر پوشش دهد و حس سیری را در افراد ایجاد کند. ممکن است برخی افراد به دلیل عدم علاقه از خوردن این گیاه مفید امتناع کنند، قرص اسلیم کوئیک گل دارو می تواند گزینه مناسبی برای عدم انتقال حس گرسنگی در چنین افرادی تلقی شود.  گیاه کرفس که سرشار از ویتامین های A، K و C است، با جذب در روده از طریق کاهش میل افراد به خوردن غذا و تنقلات به لاغری افراد کمک خواهد کرد.

کرفس

بذر شوید

شوید در طب سنتی نیز به عنوان دشمن چربی شناخته می شود که با شیوه های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از شوید به صورت عرق، پودر بذر و خشک شده این گیاه می تواند به لاغری افراد کمک کند، ولی باید در نظر داشت که دوز استفاده و روش مصرف آن همواره می تواند عوامل تاثیر گذاری برای کاهش وزن محسوب شود، چرا که افراط در استفاده از شوید نیز همانند هر ماده پر خاصیت دیگری عوارضی را برای بدن به دنبال خواهد داشت. دانشمندان با رعایت میزان استفاده درست از این گیاه در هر دوز توانسته اند قرص اسلیم کوئیک را بسیار کاربردی تولید کنند و به بازخورد مناسبی دست یابند.

بذر شوید

چای سبز

در سال های اخیر میزان استفاده از چای سبز به عنوان آنتی اکسیدان قوی و گیاهی مفید برای لاغری افزایش یافته است. استفاده از این گیاه در چین و آسیای شرقی رواج بیشتری دارد. این گیاه می تواند تا حد زیادی به چربی سوزی افراد کمک کند. طعم تلخ این گیاه موجب می شود بسیاری از افراد از مصرف آن سر باز زنند و از خواص بی نظیر آن بی نصیب بمانند. قرص اسلیم کوئیک گل دارو با افزایش میزان تاثیر گذاری این گیاه بر لاغری افراد مشکل طعم آن را از میان برداشته است. چای سبز با کاهش میزان فشار خون و جلوگیری از اجتماع چربی در بدن، کمک کننده خوبی به لاغری افراد محسوب می شود.

چای سبز

مزایای قرص اسلیم کوئیک گل دارو

مزایای بی نظیر قرص اسلیم کوئیک از برند گل دارو تنها به انتقال احساس گرسنگی، چربی سوزی و لاغری منتهی نمی شود، بلکه از روش های مختلف به سلامتی افراد کمک می کند. در ادامه به بررسی مزایای این اکسیر جادویی خواهیم پرداخت.

کاهش دهنده فشار خون و چربی

یکی از مشکلات افرادی که به عارضه چاقی مبتلا هستند، افزایش چربی خون و فشار خون بالا است. این مشکلات در صورت عدم اقدام برای کاهش وزن، افزایش فعالیت روزانه یا رژیم غذایی مناسب خطر آفرین خواهد بود. برای داشتن سبک زندگی سالم، رعایت رژیم غذایی و افزایش میزان تحرک افراد دو بال پرنده برای رسیدن به وزن مطلوب محسوب می شود. استفاده از قرص اسلیم کوئیک گل دارو که مستقیما روی چربی درون رگ ها تاثیر دارد، می تواند سرعت رسیدن به وزن ایده آل را افزایش دهد و از این طریق در افراد ایجاد انگیزه کند. تجمع چربی های درون رگ برای سلامتی انسان بسیار خطرناک است، این قرص در راستای زدودن این چربی ها از طریق نفوذ به آن ها اقدام می کند.

کاهش اشتها و میل به شیرینی جات

یکی از دلایل پرخوری افراد اشتها و میل زیاد آن ها به خوردن تنقلات و غذا خواهد بود. خوردن خوراکی های خوشمزه برای هر فرد دلپذیر است، ولی با توجه به تعادل در مصرف هر چیزی باید اصول خوردن را نیز رعایت کرد. بسیاری از افراد اعلام می کنند به صورت ناخود آگاه میل به خوردن شیرینی جات آن ها را به استفاده بیش از حد این خوراکی های خوشمزه سوق می دهد. قرص اسلیم کوئیک گل دارو که با پایه گیاهی از کرفس ساخته شده، به کمک چنین افرادی شتافته است. همانطور که قبلا نیز ذکر شد، گیاه کرفس با جذب در روده به کاهش میل افراد کمک شایانی می کند.

انواع مکمل های کاهش اشتها را می توانید از داروخانه آنلاین داروهوم تهیه نموده و درب منزل تحویل بگیرید.

افزایش بازدهی فعالیت های روزمره

افزایش متابولسم در بدن موجب افزایش سوخت و ساز و کاهش میزان چربی در افراد خواهد شد. قرص اسلیم کوئیک با بالا بردن میزان سوخت و ساز بدن حتی در هنگام فعالیت های روزمره می تواند به از دست دادن چربی های مضر کمک کند و همین موضوع سبب لاغری و کاهش اضافه وزن در افراد خواهد شد.

افزایش بازدهی فعالیت های روزمره

 

دوز مصرفی قرص اسلیم کوئیک گل دارو

به دلیل پایه گیاهی قرص اسلیم کوئیک از برند گل دارو نباید به این فکر کنید که برای تاثیر گذاری بیشتر می توان دوز بالاتری از قرص را مصرف کرد. میزان مصرف استاندارد این قرص که در صورت رعایت می تواند به کاهش وزن افراد کمک کند، هر 8 ساعت 1 عدد است که باید نیم ساعت قبل از وعده غذایی با کمی آب استفاده شود. این قرص در کنار فعالیت روزانه حتی کمی بیشتر از روزهای قبل از مصرف در کنار رعایت رژیم غذایی می تواند به صورت چشمگیری سبب کاهش جذب چربی در بدن شود.

بدیهی است برای تکمیل دوران استفاده و مشاهده نتایج قابل قبول این قرص تکمیل دوره درمان الزامی خواهد بود. طول دوره درمان این قرص 90 روز در نظر گرفته شده است. با تشخیص پزشک می توان استفاده از این قرص معجزه آسا را برای کاهش وزن ادامه داد یا با توصیه ایشان دوز مصرف پس از دوره اولیه می تواند به 2 قرص در هر 8 ساعت افزایش یابد.

نکات لازم برای استفاده از قرص اسلیم کوئیک گل دارو

در زمان استفاده از هر دارو اعم از شیمیایی و گیاهی برای افزایش میزان تاثیرات در بدن باید نکات لازم مورد توجه قرار گیرد. حتی در مصرف قرص اسلیم کوئیک به دلیل گیاهی بودن آن نباید اصول را زیر پای گذاشت. در ادامه به برخی نکات مهم در مورد این قرص لاغری معجزه آسا خواهیم پرداخت.

 • استفاده از این قرص برای زنان باردار یا شیرده توصیه نمی شود.
 • افرادی که مبتلا به عوارض اضطرابی، بیماری های کبدی و اختلالات انعقاد خون هستند، باید در مصرف این قرص با پزشک خود مشورت کنند. همچنین اشخاصی که برای تنظیم فشار خون مشغول مصرف داروهای مخصوص به خود هستند، باید با تجویز پزشک به مصرف قرص اسلیم کوئیک گل دارو بپردازند.
 • اشخاصی که به ترکیبات این قرص که حاوی چای سبز، کرفس و شوید آلرژی دارند، بهتر است در استفاده از آن احتیاط کنند.
 • لازم به ذکر است استفاده از این قرص همانند داروهای دیگر نباید بیشتر از حد مجاز باشد. در صورت رعایت دوز مصرفی عوارض خاصی از این دارو دیده نشده است.
 • استفاده از این قرص برای افراد مسن و کودکان توصیه نمی شود و بهتر است دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

سخن پایانی

همانطور که پیش تر نیز عنوان شد، داروسازان با ترکیب بذر گیاه کرفس در کنار چای سبز و بذر شوید توانسته اند اکسیر لاغری را با نام قرص اسلیم کوئیک گل دارو به مرحله تولید برسانند. بدون شک تعادل در هر زمینه ای پایه زندگی سالم خواهد بود. همانطور که لاغری بیش از حد و سوء تغذیه نشان دهنده عدم سلامتی افراد است، چاقی و اضافه وزن نیز می تواند آثار بدی را از خود به جای بگذارد. مثل همیشه جمله معروف «پیشگیری بهتر از درمان است» می تواند چاره گشای افراد تلقی شود، به گونه ای که برای داشتن استایل مناسب در کنار فعالیت روزانه و خوراک خود به فکر سلامتی باشند.

بدن به صورت طبیعی میزان انرژی و کالری دریافتی را به صورت چربی در اندام ها ذخیره خواهد کرد و همین موضوع به یکی از دغدغه های بزرگ افراد تبدیل شده است. قرص اسلیم کوئیک گل دارو برای افرادی که زمان زیادی برای تهیه دمنوش های روزانه و لاغری ندارند یا از طعم و مزه گیاهان لاغری همانند کرفس، چای سبز و شوید بیزار هستند، گزینه بسیار مناسبی محسوب می شود.

افراد با مصرف این قرص که به راحتی از داروهوم قابل سفارش و دسترسی است، می توانند بدون دردسر و صرف زمان به وزن دلخواه و ایده آل خود دست یابند. این قرص با کاهش جذب چربی و افزایش سوخت و ساز بدن برای رسیدن به وزن مطلوب گزینه مناسبی تلقی می شود.

شما می توانید با خرید آنلاین قرص اسلیم کوئیک گل دارو از داروخانه آنلاین داروهوم، این محصول را در کمترین زمان ممکن، درب منزل تحویل بگیرید.


مشخصات محصول تخصصی

مشخصات عمومی

ماده شاخص

چای سبز

تعداد در بسته

30 عدد

سن و جنسیت

آقایان, بانوان, بزرگسالان

فرم محصول

قرص

گروه سنی

بزرگسالان

نوع بسته بندی

جعبه مقوایی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

گل دارو

کارایی

کاهش اشتها, کاهش چربی و کلسترول خون, کاهش و کنترل وزن


توضیحات تکمیلی

قرص کاهش دهنده وزن بدن 

قرص اسلیم کوئیک گل دارو ساخت کشور ایران بوده و حاوی عصاره خشک اندام هوایی کرفس، پودر بذر کرفس، پودر بذر شوید و عصاره خشک برگ چای سبز می باشد. کرفس دارای فواید مختلفی از جمله کاهش وزن و بهبود عملکرد روده و سلامت پوست است. این گیاه غنی شده از پتاسیم، منگنز و ویتامین‌ های A ،K ،C بوده و همچنین دارای ریبوفلاوین، ویتامین b6، اسید پانتوتنیک، منیزیم و فسفر می‌باشد. کرفس با دارا بودن مقادیر زیادی فلاونوئیدها باعث کاهش بیماری‌ های قلبی، دیابتی و بروز سرطان می‌شود. بنابراین این سبزی به پیشگیری از بیماری‌ های خاص کمک می کند. کرفس علاوه بر این که برای لاغری مناسب است، با داشتن مقدار زیادی نیترات سبب کنترل فشار خون می شود.

چای سبز سرشار از آنتی اکسیدان بوده و برای سلامتی بسیار مفید است. چای سبز دارای بسیاری از ترکیبات مفید است که برخی از این ترکیبات مانند کافئین و آنتی اکسیدان، می توانند روند چربی سوزی بدن را در افراد مختلف افزایش دهند. این چای دارای هورمونی به نام نوراپی نفرین است که بر روند تجزیه و شکستن سلول های چربی تاثیر گذاشته و سرعت تجزیه سلول های چربی را افزایش می دهد. در این زمینه شرکت داروسازی گل دارو، قرص اسلیم کوئیک گل دارو را تولید کرده است. این قرص سبب کم کردن اشتها و کمک به کاهش وزن می شود.


نحوه مصرف

 • روزی 3 بار، هر بار 1 قرص اسلیم کوئیک گل دارو نیم ساعت قبل از صرف غذا با کمی آب میل شود.
 • با توجه به میزان وزن بدن، می توان مقدار مصرف دارو را به روزی 3 بار هر بار 2 قرص افزایش داد.
 • مصرف دارو به مدت 3 ماه تا حصول وزن مطلوب توصیه می ‎شود. بعد از مدت 3 ماه اگر هنوز وزن ایده آل حاصل نشده باشد، مصرف دارو زیر نظر پزشک توصیه می‎شود.

هشدار

 • مصرف این دارو در دوران بارداری توصیه نشده و استفاده از آن در زمان شیردهی زیر نظر پزشک معالج انجام شود.
 • کسانی که نسبت به داروهای گیاهی حساسیت دارند و یا از داروهای کاهش دهنده فشار خون استفاده می نمایند باید این دارو را با احتیاط و زیر نظر پزشک معالج مصرف نمایند.
 • در اوایل مصرف دارو ممکن است به ندرت در افرادی که دارای معده حساس می‌باشند، اختلالات ملایم گوارشی بروز نماید که پس از مدتی از بین می‌رود.
 • متخصصان دارویی توصیه می‌كنند كه این دارو‌ها را در افراد مسن و كودكان نباید استفاده كرد.

شرایط نگهداری

دور از دسترس اطفال نگهداری شود.


ترکیبات

عنوانمقدار به ازای یک قرصنیاز روزانه
عصاره خشک بذر کرفس4.02 میلی گرم    **
پودر بذر کرفس14.6 میلی گرم    **
عصاره خشک بذر شوید10.78 میلی گرم    **
پودر بذر شوید28.14 میلی گرم    **
عصاره خشک برگ چای سبز190 میلی گرم    **

نظرات

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قرص اسلیم کوئیک گل دارو 30 عددی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • وضعیت : موجود
 • قیمت :
  81,000

81,000

تمام حقوق مادی و معنوی برای داروهوم محفوظ است . طراحی و اجرا توسط داروهوم