اکسیر نانو سینا

نمایش دادن همه 4 نتیجه

  • مرتب سازی بر اساس :

برند اکسیر نانو سینا (Exir Nano Sina)

برند اکسیر نانو سینا توسط دکتر محمود رضا جعفری در سال 1388 در ایران تاسیس شد. این فرد یکی از اساتید حرفه ای دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد است که در ارتقای صنعت داروسازی کشور و تولید مکمل های غذایی گام مهمی برداشت. این شرکت با کمک ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و با حمایت ریاست جمهوری تاسیس شد و از شرکت های بسیار مطرح دانش بنیان در زمینه نانو دارویی است.

محصولات این برند با توجه به تحقیقات علمی به روز و فناوری های نانو به صورت خلاقانه فرموله می شوند و از پایه نانولیپوزوم ها و نانومیسل ها برخوردار هستند. فناوری های نوین داروسازی در تهیه داروهای برند اکسیر نانو سینا و استفاده از لیپیدها و سورفکتانت ها برای بهینه سازی این محصولات از جمله ویژگی های نوآورانه این برند به شمار می روند که اثربخشی آنها را دو چندان کرده است.

محتویات فرآورده های این برند خواص شیمیایی و سمی بسیاری از داروها را ندارند و همین امر موجب محبوبیت آنها نسبت به سایر برندهای دارویی شده است. این محصولات به صورت خوراکی، موضعی و تزریقی تهیه می‌ شوند و در انواع ژل موضعی، سافت ژل، ویال و آمپول به فروش می رسند.

اهداف و چشم انداز برند اکسیر نانو سینا، پیشرفت صنعت داروسازی کشور و افزایش کیفیت زندگی افراد است که برای رسیدن به این هدف مهم از دانش و فناوری به روز در تهیه محصولات خود بهره می جوید.

این برند در نظر دارد که به عنوان برترین برند نانودارویی در سطح خاورمیانه و جهان شناخته شود و صنعت نانو تکنولوژی ایران را به سطح جهانی نزدیک کند. به همین دلیل پیروی از استانداردهای بین المللی سازمان غذا و دارو در تهیه فرمولاسیون و بسته بندی این محصولات به راحتی قابل مشاهده است که اثربخشی و میزان رضایت مصرف کنندگان از آنها را افزایش می دهد.

support_agent پشتیبانی 8 الی 19
delivery_dining ارسال به تمام نقاط ایران
verified_user ضمانت اصالت و سلامت
trending_up ارسال رایگان سفارش 400+ تومان
view_in_ar پیگیری سفارش ها

تمام حقوق مادی و معنوی برای داروهوم محفوظ است. طراحی و اجرا توسط داروهوم