آیریک

نمایش دادن همه 3 نتیجه

  • مرتب سازی بر اساس :

برند آیریک (َAyrik)

صنعت داروسازی کشور در سال های اخیر پیشرفت های قابل توجهی را به دست آورده است. برند آیریک یکی از محبوب ترین و معتبرترین برندهای دارویی در ایران است که توسط شرکت شفا گستر آیریک (Ayrik) در سال 1391 به ثبت رسید. این برند توسط جمعی از پزشکان، داروسازان و متخصصان تاسیس شد و در لیست برندهای تجاری و سودآور ایرانی قرار دارد.

مدیران این شرکت همگی از خانواده‌ های داروسازان و پزشکان هستند که بهبود کیفیت زندگی افراد را در گرو ارتقای سطح سلامت آنان می دانند. این مدیران با نیازهای سلامتی افراد جامعه و کمبودهای بدن آنها آشنایی کاملی دارند و تولیدات خود را بر اساس نیاز بازار تهیه و فرموله می کنند.

متخصصان مجموعه برند آیریک از طریق همکاری های گسترده با شرکت های دارویی جهان سعی در پیشبرد اهداف دارویی خود و تبدیل شدن به یک برند جهانی را دارند. بهره مندی از مواد اولیه باکیفیت از جمله عواملی است که محصولات این برند را در سطح جهانی ارتقا داده و به محبوبیت رسانده است. این شرکت عظیم با تهیه امکانات و تجهیزات پیشرفته پزشکی در مجموعه خود محصولاتی با قیمت مناسب را روانه بازار می کند.

فرآورده های برند آیریک بر اساس آخرین استانداردهای بهداشتی و دارویی اروپا و سایر کشورهای پیشرفته فرموله می شوند و به صورت داروهای طبی، مکمل های غذایی، محصولات رژیمی، مکمل های گیاهی و به فرم پودر، کپسول و قرص به فروش می رسند. اکثر مشتریان این برند را نیز صنایع زغال سنگ، نفت، پتروشیمی، سیمان، نیروگاه ها، گاز، غذا و دارو تشکیل داده اند. بنابراین برند مورد نظر در ایران جایگاه شناخته شده ای دارد و از برندهای بسیار پرفروش در صنعت دارویی و غذایی است.

تمام حقوق مادی و معنوی برای داروهوم محفوظ است . طراحی و اجرا توسط داروهوم