اکیوچک

نمایش دادن همه 12 نتیجه

  • مرتب سازی بر اساس :

برند اکیوچک (Accu-Chek)

برند اکیوچک (Accu-Chek) در بین افراد دیابتی از محبوبیت بالایی برخوردار است. این برند از جمله پیشگامان تولید کننده انواع دستگاه های قند خون و پمپ های انسولین عنوان می شود که فعالیت خود را در کشور آلمان و توسط کمپانی Roche آغاز کرد. برند مورد نظر بیش از 40 سال در این عرصه فعالیت دارد و به دلیل تهیه محصولات و کالاهای پزشکی باکیفیت مخصوص افراد دیابتی در سطح جهان شناخته شده است.

محصولات نوآورانه برند اکیوچک با نیاز افراد دیابتی و افزایش سطح سلامتی آنان بسیار منطبق هستند. این شرکت آلمانی در تهیه انواع کالاهای کنترل کننده قند خون از نیروهای متخصص و حرفه ای استفاده می کند و تمامی محصولات برند خود را با پیشرفته ترین تکنولوژی و متریال به تولید می رساند. کیفیت این کالاها نیز توسط بخش کنترل کیفی و نظارت مورد بررسی قرار می گیرند و با بهترین خدمات به مشتریان ارائه می شوند.

برند اکیوچک با کنترل قند خون، سطح سلامتی جامعه جهانی را افزایش داده است و جزو برندهای جهانی محبوب و شناخته شده در مدیریت دیابت محسوب می شود. این برند موفق به تولید دستگاه جدید تست قند خون شده است که نیاز به خون کمتری در حدود (0.6 میکرولیتر) دارد. افراد دیابتی با استفاده از دستگاه های تست قند خون این برند، نباید نگرانی از بابت نتیجه آن داشته باشند. زیرا میزان کالیبراسیون و دقت این تجهیزات به قدری بالا است که بعد از پنج ثانیه روی دستگاه به نمایش در می‌ آید.

برند اکیوچک در تهیه این محصولات از سیستم اتوکدینگ استفاده می کند. به همین دلیل این دستگاه ها نیازی به کد چیپ ندارند. یکی دیگر از فناوری های نوین محصولات این برند امکان اتصال آنها به کامپیوتر است. این دستگاه ها برای استفاده در محیط خانه، کار و هر مکان دیگری که دسترسی به بیمارستان ممکن نیست، بسیار مناسب هستند.

تمام حقوق مادی و معنوی برای داروهوم محفوظ است . طراحی و اجرا توسط داروهوم