اکسترا هپینس

نمایش دادن همه 4 نتیجه

  • مرتب سازی بر اساس :

اکسترا هپینس (Extra Happiness)

برند اکسترا هپینس برندی معتبر و بسیار معروف در زمینه تولید انواع داروها و محصولات تغذیه ای متنوع است که توسط کارخانه هگمتان دارو غرب و تحت لیسانس کمپانی اکسترا هپینس بلژیک تولید می شوند. کارخانه هگمتان دارو غرب جزء واحد‌های صنعتی تولید کننده بسیار بزرگ در ایران است که در تهیه انواع داروها به شکل قرص، شربت، کپسول و مکمل های دارویی سابقه ای دیرینه دارد.

این برند با دریافت تاییدیه GMP از سازمان غذا و داروی ایران از نظر کیفیت و اثرگذاری با بسیاری از برندهای خارجی رقابت می کند. از آن جایی که برند مورد نظر با همکاری سایر کشورهای دیگر همچون آلمان، هلند، کانادا و ایتالیا تهیه و تولید می شود، از نظر استانداردهای بهداشت جهانی مورد تایید قرار دارد. همچنین تک تک محصولات برند اکسترا هپینس توسط سامانه ارزشیابی، تحت نظارت و کنترل قرار می گیرند که در زمان استفاده به بدن آسیبی وارد نکنند.

استفاده از مواد اولیه با کیفیت در تهیه فرمولاسیون این محصولات دارویی برای حفظ سلامت بدن، برند مورد نظر را در سراسر جهان به محبوبیت بالایی رسانده است. محصولات برند مورد نظر توسط متخصصان فعال در این مجموعه مورد آزمایش قرار می گیرند که از نظر کیفیت و اثرگذاری به درجه بالایی دست پیدا کنند.

استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته، همچنین به کارگیری کادری مجرب و متخصص در این زمینه از جمله دلایل فروش بالای محصولات برند اکسترا هپینس عنوان می شوند. فرآورده های این برند برای تمامی افراد به خصوص بزرگسالان قابل استفاده هستند و با توجه به نیاز بدن و شرایط سنی آنان تهیه می شوند. از این رو مصرف آنها برای حفظ و ارتقای سلامتی بسیار مفید است.

تمام حقوق مادی و معنوی برای داروهوم محفوظ است . طراحی و اجرا توسط داروهوم