اپکس

نمایش 1–16 از 23 نتیجه

  • مرتب سازی بر اساس :

مکمل های ورزشی اپکس (Apex)

مکمل های بدنسازی و ورزشی بهترین گزینه برای بهبود عملکرد ورزشکاران هستند. یکی از بهترین برندهای مطرح و فعال در این زمینه، برند اپکس نام دارد. این برند بسیار محبوب از سال 2010 در تولید مکمل های ورزشی و بدنسازی سابقه ای درخشان دارد و همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد. شرکت ایرانی اپکس در کارخانه پیشرفته و مجهز خود تولید انواع مکمل های رژیمی و ورزشی را انجام می دهد و دارای مجوزهای لازم برای تهیه فرمولاسیون حرفه ای این محصولات است. این مکمل ها بر اساس نوین ترین روش های علمی دنیا و‌ بر طبق قوانین وزارت بهداشت فرآوری، تهیه و بسته بندی می شوند.

مکمل های برند اپکس با دریافت گواهینامه بین المللی GMP و سایر مجوزهای ضروری تولید، از نظر استانداردهای بین المللی در جایگاه بالایی قرار دارند. این گواهینامه ها شامل: گواهینامه ایزو 9001:2008، ایزو 14001:2004، ایزو 22000:2005 و ایزو 18001:2007 می شوند. مجوزهای نام برده نشان از ایمنی و کیفیت بالای این محصولات می دهند.

البته مواد اولیه محصولات لوکس تحت لیسانس کشورهای اروپایی قرار دارند و از آنجا وارد ایران می‌ شوند. بسته بندی و توزیع آنها نیز توسط شرکت های ایرانی انجام می گیرند. مکمل های ورزشی برند اپکس در گروه های متفاوتی همچون: کربوهیدرات ها، کراتین ها، آمینواسیدها، پروتئین ها، سوپر سایزها، ال گلوتامین و ویتامین C، مس، ال کارنتین و BCAA تولید و به بازار عرضه می شوند.

این مکمل ها دارای طعم و سایزهای متفاوت هستند و برای مصرف تمامی ورزشکاران کارایی فوق العاده بالایی دارند. تولید کنندگان محصولات تغذیه ای این برند محبوب با بهترین مواد اولیه و بسته بندی استاندارد این مکمل ها را تولید می کنند و در دسترس عموم قرار می‌ دهند. بنابراین مصرف آنها عوارض چندانی به همراه ندارد.

تمام حقوق مادی و معنوی برای داروهوم محفوظ است . طراحی و اجرا توسط داروهوم