امین

نمایش دادن همه 11 نتیجه

  • مرتب سازی بر اساس :

داروسازی امین (AMIN)

برند امین توسط شرکت داروسازی امین در سال 1363 به ثبت رسید. این کمپانی در شهرستان فلاورجان اصفهان واقع شده است. این شرکت در سال 1369 تنها با تولید و بهره برداری 6 محصول افزایش دهنده سطح سلامتی فعالیت خود را آغاز کرد. بخش های متفاوت احداث شده در این کمپانی شامل: انواع آزمایشگاه های پیشرفته، واحد تحقیقات، بخش تولید، انبارها، واحد‌های کنترل کیفیت و غیره می شوند.

در هر بخش این مرکز داروسازی عظیم در ایران افراد و متخصصان بسیاری به فعالیت شبانه روزی مشغول هستند که کیفیت محصولات این برند را تحت بررسی و نظارت قرار دهند. این شرکت با تولید مکمل ها و داروهای درمانی نقش مهمی در افزایش سطح سلامت و بهبود بیماری ها در ایران دارد.

محصولات برند امین در اشکال قرص ویتامین، کپسول واژینال، قطره، قرص جویدنی، شربت و سوسپانسیون (مخلوط ناهمگن) تولید می شوند و از نظر استانداردهای های بهداشتی و کیفی تحت نظر چندین متخصص قرار می گیرند. استفاده از علم و دانش روز دنیا در تهیه فرمولاسیون این محصولات و به کارگیری مرغوب ترین مواد اولیه در اثربخشی فرآورده های برند مورد نظر بسیار تاثیرگذار است.

این محصولات در 3 دسته بندی شامل مکمل های گیاهی، مکمل های شیمیایی و مکمل های غذایی قرار می گیرند و با اسامی متعددی به بازار عرضه می شوند. مکمل های مربوط به تقویت اعصاب و روان، داروهای آنتی هیستامین، ضد قارچ، بهبود قوای جنسی، مکمل کنترل کننده بیماری ام اس، ضد التهاب، قلبی و عروقی، گوارشی، ضد دیابت و ضد ویروس از جمله محصولات تولید شده توسط برند امین هستند که برای تمامی افراد تهیه شده اند.

تمام این محصولات دارای گواهینامه های GMP، ایزو آلمان و کنترل اصالت TTAC از سازمان غذا و دارو هستند و کیفیت آنها از نظر استانداردهای بین المللی تحت نظارت و بررسی قرار گرفته است. شرکت داروسازی امین در راستای دستیابی به اهداف بین المللی و صادر کردن محصولات خود به سایر کشورها با بیش از 30 کمپانی خارجی و داخلی همکاری دارد و همواره به جهانی شدن می اندیشد.

تمام حقوق مادی و معنوی برای داروهوم محفوظ است . طراحی و اجرا توسط داروهوم