امسیگ

نمایش دادن همه 7 نتیجه

  • مرتب سازی بر اساس :

برند امسیگ (Emsig)

پیشرفت های ایران در زمینه پزشکی و دارویی در سال های اخیر بسیار مورد بحث جوامع بین المللی قرار گرفته است. برند امسیگ یکی از برندهای تولید کننده محصولات پزشکی به شمار می رود که در کشور آلمان به ثبت رسیده است. کالاهای پزشکی این برند توسط نماینده انحصاری آن در ایران عرضه می شوند.

شرکت سهامی خاص رهروان ایساتیس گستر در سال 1386 فعالیت خود را به عنوان نماینده این برند در ایران آغاز کرد. این شرکت در عرضه و ارائه کالاهای پزشکی و سلامت بسیار موفق عمل کرده است و بدین طریق موجب افزایش کیفیت زندگی افراد شده است. تمامی کالاهای صنعتی و بازرگانی این برند توسط شرکت مورد نظر به ایران وارد می شوند و مورد استفاده خانگی و بیمارستانی قرار می گیرند.

برند امسیگ در لیست برندهای بسیار محبوب تولید کننده تجهیزات پزشکی قرار گرفته است که تمامی محصولات آن دارای 2 سال گارانتی طلایی و 10 سال خدمات پس از فروش هستند. این خدمات توسط شرکت رهروان ایساتیس گستر در اختیار مشتریان قرار می گیرد. دستگاه های پزشکی تولید شده توسط برند مورد نظر شامل: انواع دستگاه بخور، تب سنج، فشار سنج، ترازوهای دیجیتال، تشک و پتوهای برقی، ماساژورهای برقی، تجهیزات مصرفی بیمارستانی، واکر، کالاهای مخصوص فیزیوتراپی، عصا و غیره می شوند.

شرکت رهروان ایساتیس با برخورداری از کادری متخصص و حرفه ای در زمینه پزشکی، دارای 200 نمایندگی فروش این برند در شهرهای متفاوت ایران است. این شرکت بیش از 100‌ نوع از محصولات برند امسیگ را در ایران به فروش می رساند. این محصولات در زمینه درمانی، تشخیصی، مراقبتی، بهداشتی، توانبخشی، زیبایی و پیشگیرانه تهیه می شوند و قابل استفاده در خانه، بیمارستان، مراکز درمانی و غیره هستند.

گواهی نامه های بین المللی شرکت امسیگ و استفاده از فناوری های پیشرفته در تهیه محصولات پزشکی، کیفیت و ایمنی کالاهای این برند را نزد همگان به اثبات رسانده است. تمامی این محصولات با محیط زیست سازگار هستند و آسیبی به آن وارد نمی کنند.

تمام حقوق مادی و معنوی برای داروهوم محفوظ است . طراحی و اجرا توسط داروهوم