الیمپ

نمایش 1–16 از 31 نتیجه

  • مرتب سازی بر اساس :

برند الیمپ (Olimp)

 برند الیمپ نوتریشن در زمینه تولید مکمل های تناسب اندام و بدنسازی سابقه ای درخشان دارد. محصولات این برند معتبر و بسیار محبوب، برای ورزشکاران از اهمیت بسیاری برخوردار است. مکمل های تولید شده با این برند محصولاتی بسیار مفید از ترکیبات و ریز مغذی های مورد نیاز بدن هستند که مجموعه ای کامل را شامل می شوند.

این شرکت دارویی در لهستان قرار دارد و از سال 1990 شروع به فعالیت در این زمینه کرده است. در واقع این برند تحت نظارت کمپانی نوتریفارم آلمان قرار دارد و محصولات آن در بخش کنترل کیفی این شرکت تحت بررسی دقیق قرار می گیرند. برند الیمپ دارای محصولات بسیار باکیفیت و متنوعی است که در گروه های متفاوتی دسته بندی و به بازار عرضه می شوند.

بسته بندی این مکمل ها نیز با سایر محصولات ورزشی تفاوت دارند و از سبکی بسیار نوین برخوردار هستند که سبب محبوبیت و اعتبار بالای آنها در سطح جهانی شده است. محصولات این برند با مجوزهای رسمی و استانداردهای بین المللی سازمان غذا و دارو تولید می شوند و توانسته اند در بیش از 25 سال، رضایت مصرف کنندگان خود را در سراسر جهان جلب کنند.

برند الیمپ مکمل های ورزشی و تغذیه ای خود را با ضمانت 100 درصد به بازار عرضه می دارد و در تمامی مراحل تولید و بسته بندی این مکمل ها کنترل کیفی آنها را تحت بررسی قرار می دهد. متخصصان این برند بسیار محبوب برای اولین بار از سیستم و تکنولوژی نوین علمی مگا کپسول برای تولید این مکمل در دوزهای بالا استفاده کرده اند. در این صورت مصرف مکمل مورد نظر برای ورزشکاران و‌ بدنسازان راحت تر صورت می‌ گیرد.

برند الیمپ در سال 2001 موفق به کسب گواهی ISO:9001 و GMP Certified Facilities شد. این گواهی ها به دلیل تولید مکمل های متنوع و باکیفیت همچون: مکمل های انرژی زا، گینرها، مکمل های افزایش دهنده حجم عضلات و قدرت بدن، مکمل های کاهش وزن و غیره به این مجموعه اعطا شده است. بنابراین تمامی ورزشکاران قبل، در حین و بعد از تمرینات خود قادر به استفاده از آنها هستند.

تمام حقوق مادی و معنوی برای داروهوم محفوظ است . طراحی و اجرا توسط داروهوم