اس ام ای

نمایش دادن همه 6 نتیجه

  • مرتب سازی بر اساس :

برند اس ام ای (SMA)

برند اس ام ای (SMA) زیر مجموعه شرکت بسیار معتبر و محبوب نستله است. این برند در سال 1911 توسط پزشک متخصص اطفال به نان هنری گرستنبرگر در ایرلند متولد شد. این برند با تولید اولین محصولات مخصوص نوزادان با پایه شیر به محبوبیت رسید. ترکیبات موجود در مکمل ها و شیر خشک های اس ام ای با بهترین کیفیت شیر و سایر مواد مغذی تهیه می شوند و از فرمولاسیون انحصاری برخوردار هستند.

این محصولات استاندارد برای رشد و افزایش وزن نوزادان مورد استفاده قرار می گیرند و با توجه به فرمولاسیون شیر مادر و به سبکی تهیه شده اند که معده نوزادان به راحتی قادر به هضم آنها باشد. برند اس ام ای با سابقه حرفه ای و بسیار درخشان خود در مورد الگوهای غذایی مخصوص نوزادان تازه متولد شده تا 4 ماهه به مدت 15 سال اخیر، تحقیقات گسترده ای را در 40 واحد‌ تحقیقاتی خود انجام داده است که کیفیت این محصولات را بهبود ببخشد.

در واقع کمپانی نستله در سال 1380 با همین نام در ایران به فعالیت پرداخت و حدود دو سال بعد اولین خط تولید سرلاک را در ایران به راه انداخت. کیفیت بالای بسته بندی این محصولات و مرغوبیت مواد اولیه آنها از جمله ویژگی هایی هستند که سبب محبوبیت این برند در ایران شد. شیر خشک های برند اس ام ای در سه شماره به تولید می رسند و برای کودکان مورد استفاده قرار می گیرند.

این سه محصول برای سنین متفاوت نوزادان از بدو تولد تا بالای یک سالگی قابل استفاده هستند. در واقع این برند با توجه به نیاز تغذیه ای نوزادان در سنین متفاوت شیر خشک های خود را فرموله می کند و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. اس ام ای با بیش از 100 سال سابقه درخشان در این صنعت و با بررسی نحوه رشد فیزیکی و شناختی نوزادان، تحولات بزرگی را در نحوه تغذیه آنان به وجود آورده است و در این زمینه با بسیاری از برندهای مطرح تغذیه ای رقابت تنگاتنگی دارد.

تمام حقوق مادی و معنوی برای داروهوم محفوظ است . طراحی و اجرا توسط داروهوم