استرات فارما

نمایش یک نتیجه

  • مرتب سازی بر اساس :

برند استرات فارما (strat pharma)

برند استرات فارما در سال 2005 در بازل سوئیس شروع به فعالیت در زمینه تولید مکمل های دارویی و تجهیزات پزشکی کرد. این شرکت معتبر یکی از محبوب ترین شرکت های دارویی و پزشکی در جهان است که تجهیزات پزشکی و مکمل های دارویی خود را در زمینه پوست، ترمیم زخم ها، جراحی پلاستیک و بهبود سوختگی به بازار عرضه می کند.

این مجموعه دارای تیم حرفه ای و تخصصی است که محصولات این شرکت را با توجه به نیاز بازار و بیماران طراحی و تولید می کنند. این محصولات نوآورانه به صورت موضعی روی پوست قرار می گیرند و به کمک ترمیم زخم ها و مشکلات پوستی می پردازند. برند استرات فارما برندی درمانی به شمار می رود که هدف آن افزایش سطح سلامتی و تلاش برای درمان مشکلات پوستی است. مکمل های برند مورد نظر با دانش به روز و تجهیزات مجهز فرموله می شوند و از نظر استانداردهای بهداشتی و درمانی در سطح بین المللی قرار دارند.

بهبود مشکلات ایجاد شده روی پوست یکی از اهداف این شرکت است که با تهیه ژل ها و پمادهای مخصوص پوست تا حدود زیادی به آن دست پیدا کرده است. یکی از نقاط قوت برند استرات فارما، تولید محصولات دارویی با رعایت احترام به محیط زیست عنوان می شود. استفاده از مواد اولیه باکیفیت و گیاهی در تهیه ژل ها و پمادها، از آنها محصولی بی نظیر و بسیار اثربخش ساخته است که در سراسر جهان مشتریان خاص خود را دارند.

این محصولات با بهترین تکنولوژی روز دنیا تولید می شوند و دارای تنوع بسیاری هستند. جذب سریع مواد این فرآورده های بهداشتی و دارویی روی پوست، دوره درمان را کاهش می دهند و به بهبودی هرچه سریع تر بیماران کمک می کنند.

تمام حقوق مادی و معنوی برای داروهوم محفوظ است . طراحی و اجرا توسط داروهوم