استار ویت

نمایش 1–16 از 17 نتیجه

  • مرتب سازی بر اساس :

برند استار ویت (Star Vit)

برند استار ویت یکی از برندهای بسیار محبوب فرانسوی و بلژیکی عنوان می شود که با همکاری این دو کشور تاسیس شده است. این برند معتبر با‌ تولید انواع محصولات و مکمل های غذایی به محبوبیت جهانی رسیده است و امروزه در سراسر جهان مصرف کنندگان خود را دارد. تمامی محصولات این برند با بهترین کیفیت و مرغوبیت مواد اولیه تهیه می‌ شوند و مطابق با استانداردهای سازمان غذا و داروی جهانی به مرحله بسته بندی می رسند. این محصولات توسط فناوری های به روز صنعت و تجهیزات پزشکی تهیه می شوند و با نیازهای افراد جامعه هم راستا هستند.

مکمل های برند استار ویت تحت لیسانس شرکت ولفار نوتریشن بلژیک قرار دارند و زیر نظر این شرکت در ایران بسته بندی و تولید می شوند. متخصصان و دانشمندان فعال در این مجموعه عظیم و معتبر از دانش به روز و تکنیک های پیشرفته برای تهیه فرمولاسیون و محتویات این مکمل های غذایی استفاده می کنند و با رعایت استانداردهای بین المللی از نظر کیفیت مواد اولیه و اثرگذاری آنها در رتبه بالای تولید کنندگان مکمل های غذایی در جهان قرار دارند.

برند استار ویت با هدف افزایش سلامت و حفظ آن استارت زده شد که تا به امروز بر این هدف استوار مانده است. این مکمل های غذایی با توجه به شرایط جسمی و روانی تمامی افراد تهیه می‌ شوند و در دسترس آنان قرار می‌ گیرند. شرایط نگهداری این مکمل ها در شرکت استار ویت نیز منطبق با استانداردهای جهانی است و متخصصان کنترل کیفی نظارت کاملی روی روند تولید و عرضه این محصولات دارند.

مکمل های برند استار ویت حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی هستند و به صورت مکمل های حفظ سلامت پوست، تقویت کننده سیستم ایمنی و مکمل های اشتها آور مخصوص کودکان و بزرگسالان تهیه می‌ شوند. این برند دارای محصولات پرفروشی از قبیل: زینک پلاس 15 میلی گرم استار ویت، کپسول ایمیونیتی و قرص کلافیکس است که با بهترین کیفیت به تولید می رسند.

تمام حقوق مادی و معنوی برای داروهوم محفوظ است . طراحی و اجرا توسط داروهوم