اروند فارمد

نمایش دادن همه 9 نتیجه

  • مرتب سازی بر اساس :

اروند فارمد (Arvand Pharmed)

شرکت های زیادی در ایران دست به تولید مکمل های سلامت زده اند که از این بین شرکت اروند فارمد نامی شناخته شده دارد. محصولات برند اروند فارمد توسط شرکت نانو حیات دارو که امروزه به نام اروند فارمد شناخته می شود، به تولید می رسند. این شرکت بسیار فعال در حیطه تولید انواع مکمل های دارویی، گیاهی، شیمیایی، خوراکی، تزریقی و مخصوص پوست دارای فعالیت حرفه ای و گسترده در ایران است و به دلیل محصولات باکیفیت و حرفه ای خود جزء برندهای محبوب سلامت در ایران به شمار می رود.

شرکت مورد نظر فرآورده های گیاهی خود را با نام نوروتک آنزیم پارس به بازار عرضه کرده است. مکمل های دارویی برند اروند فارمد نیز شامل: پروجیو، اووژن، لاکتول، نانو دی، فولیکوژن، اسپریژن، میلواید و ماماویت می شوند. محصولات شیمیایی برند مورد نظر نیز با اسامی: گلوکانو، دالفیرا و نانوجید به تولید می رسند.

تمامی این مکمل ها بر اساس استانداردهای بین المللی سازمان غذا و دارو فرموله می شوند و در روند تولید آنها از علم و دانش به روز پزشکی و داروسازی استفاده شده است. همچنین همکاری متخصصان این مجموعه با بهترین داروسازان و پزشکان جهان موجب بهبود کیفیت این محصولات و اثرگذاری بهتر آنها روی سلامت بدن شده است.

برند مورد نظر در کوتاه ترین زمان ممکن اثر خود را روی بهبود بیماری‌ می گذارد. شرکت اروند فارمد برای حل مشکلات جنسی نیز داروهای متنوعی را تولید کرده است که کیفیت زندگی افراد را افزایش دهد و به رفع مشکلات جنسی آنان کمک کند. به همین دلیل مکمل های برند اروند فارمد در بین مصرف کنندگان شناخته شده هستند.

تمام حقوق مادی و معنوی برای داروهوم محفوظ است . طراحی و اجرا توسط داروهوم