ابورنز

نمایش دادن همه 12 نتیجه

  • مرتب سازی بر اساس :

برند ابورنز (Aborns)

ابورنز (Aborns) برندی محبوب و در عین حال بسیار مرغوب است که زیر مجموعه شرکت داروسازی تسنیم قرار دارد. این شرکت در سال 1380 تاسیس شد و به صورت خصوصی در ایران فعالیت خود را ادامه می‌دهد. تولیدات این شرکت در زمینه مکمل های دارویی است که از بهترین و باکیفیت ترین ترکیبات ساخته و به بازار عرضه می شوند.

تجهیزات مدرن و پیشرفته به کار برده شده در این شرکت به تولید داروهای باکیفیت کمک بسیاری می کند. همچنین در تهیه این محصولات، جدیدترین روش های کنترل و مطابق با قواعد (GMP (Good Manufacturing Process به کار می‌رود. جدا از کیفیت بالای محصولات برند ابورنز، بسته بندی آنها نیز با متدهای پیشرفته جهانی انجام می شود. همین امر محصولات دارویی این شرکت را بین مصرف کنندگان بسیار محبوب کرده است.

این مکمل ها به صورت قرص های جویدنی و خوراکی، روغن های درمانی، کپسول و مکمل های تقویت کننده تولید می شوند و در زمینه های متفاوتی نظیر: تقویت قوای جنسی، مولتی ویتامین ها، کاهش سندروم قاعدگی، مکمل های بدنسازی و غذایی کارایی دارند. با تهیه محصولات این برند دیگر نیازی به صرف هزینه های گزاف برای خرید مکمل های خارجی نیست، زیرا متخصصان برند ابورنز در تهیه محصولات خود از پیشرفته ترین متدهای علمی و مشابه محصولات خارجی استفاده می کنند.

بهترین محصولات برند ابورنز (Aborns)

بهترین محصولات برند ابورنز عبارتند از:

تمام حقوق مادی و معنوی برای داروهوم محفوظ است . طراحی و اجرا توسط داروهوم