ابوت

نمایش دادن همه 9 نتیجه

  • مرتب سازی بر اساس :

برند ابوت (Abbott)

ابوت یکی از شرکت های بین المللی واقع در لندن است که در سال 1907 در این کشور تاسیس شد. برند ابوت بعد از سال ها در مونترال کانادا نیز شرکت زیر مجموعه خود را به ثبت رساند. در سال 1948 این کمپانی بازاریابی خود را در پاکستان آغاز کرد و به مرور زمان محصولات متنوعی را در سطح جهان به تولید و عرضه رساند. هم اکنون بیش از 1500 کارمند در این شرکت به فعالیت مشغول هستند که نشان از گسترده بودن این مجموعه دارویی می دهد.

این کمپانی خط تولید محصولات دارویی خود را در لاندی و ‌کورنگی تاسیس کرد و تا سال 1962 به فعالیت خود در این عرصه ادامه داد. بعد از آن برند ابوت با شرکت دارویی دارینپون واقع در ژاپن برای تولید داروهای رادیویی وارد همکاری شد و در سال 1965 نیز لابراتوارها و آزمایشگاه های دارویی راس را خرید و آن را به زیر مجموعه خود اضافه کرد.

بعد از سال 1965 برند ابوت در سراسر اروپا همچون ایتالیا و فرانسه، دفاتر خود را به راه انداخت و در سراسر جهان به محبوبیت رسید. بیش از یک قرن در لابراتوارهای این برند، محصولات بهداشتی، دارویی و مکمل های غذایی تولید می شوند که به افزایش سطح سلامت افراد جامعه کمک می کنند. در سال 1988 نیز کارخانه این برند در شیکاگو تاسیس شد و در طی سال ها به پیشرفت های بزرگی دست پیدا کرد.

امروزه محصولات این برند به 130 کشور جهان صادر می شوند و مخاطبان بسیاری دارند. کیفیت بالای این محصولات و مواد اولیه مرغوب آنها توسط متخصصان تغذیه این مجموعه مورد بررسی های دقیق علمی قرار می گیرد و استانداردهای بین المللی در تهیه آنها رعایت شده است. برند ابوت در تولید مکمل های حفظ سلامت استخوان ها، محصولات بهداشتی و درمانی مخصوص پوست، مکمل های دستگاه گوارش، فرآورده های تقویت کننده بدن و سایر محصولات دارویی و درمانی بسیار موفق عمل کرده است.

تمام حقوق مادی و معنوی برای داروهوم محفوظ است . طراحی و اجرا توسط داروهوم