آی پلاس

نمایش 1–16 از 41 نتیجه

  • مرتب سازی بر اساس :

آی پلاس (Iplus)

شرکت آراشیمی پارس، تولید کننده محصولات برند آی پلاس است. این شرکت در شهر صنعتی البرز قرار دارد و محصولات بهداشتی و مراقبتی پوست و موی این شرکت به صورت تخصصی و با بهترین مواد و متریال تولید می شوند. هدف از تولید این محصولات آرایشی و بهداشتی رفع نیازهای بهداشتی و آرایشی مصرف‌ کنندگان و کمک به بهبود سلامت پوست و موی آنان است.

آی پلاس (Iplus) برندی برتر در مقایسه با سایر برندهای آرایشی و بهداشتی در ایران به شمار می رود که در تولید محصولات خود نیاز مشتری و نوع پوست و موی او را در اولویت قرار می دهد. این برند معتبر به دلیل طراحی و تولید محصولات آرایشی و بهداشتی متنوع و مرغوب رقیبی جدی برای برندهای خارجی در این زمینه است.

محتویات محصولات برند آی پلاس در لابراتورهای تخصصی شرکت آراشیمی پارس زیر نظر متخصصان و پزشکان پوست و مو با دقت بسیار بالا ترکیب می شوند و به فرم انواع محصولات مراقبت از مو و پوست همچون: سرم ها، لوسیون ها، کرم ها، ژل ها، شامپوها، روغن های گیاهی موضعی مو و پوست، دئودورانت، واکس مو، ماسک مو و غیره در اختیار مشتریان قرار می گیرند.

تمامی این محصولات با فیزیولوژی پوست و موی آقایان، بانوان و کودکان سازگار هستند و به بهبود ساختار پوست و مو کمک می کنند. این شرکت علاوه بر توجه به کیفیت محصولات خود، استانداردهای بهداشتی و آرایشی را نیز مد نظر قرار می دهد و مطابق با دستورالعمل های سازمان بهداشت، دارو و درمان فرآورده های خود را روانه بازار می کند.

متخصصان فعال در آزمایشگاه های پیشرفته و واحد کنترل کیفیت این شرکت تک تک محصولات برند آی پلاس را مورد تحقیق و آزمایش قرار می دهند و بعد از مشخص شدن اثربخشی این محصولات آنها را به تولید انبوه در سطح ایران می رسانند. از این رو تمامی مراحل تولید و بسته بندی این فرآورده ها به خوبی توسط شرکت آراشیمی پارس بررسی می‌ شوند.

تمام حقوق مادی و معنوی برای داروهوم محفوظ است . طراحی و اجرا توسط داروهوم