آدریان

نمایش دادن همه 5 نتیجه

  • مرتب سازی بر اساس :

برند آدریان (Adrian)

پوست یکی از ارگان های اصلی بدن است که به مراقبت و رسیدگی نیاز دارد. از این رو مکمل های مخصوص پوست با برندهای متعددی تولید می شوند که برند آدریان یکی از معتبرترین آنها در ایران به شمار می رود. این برند در سال 1396 توسط شرکت سهامی خاص اکسیر زیبایی لیان پایه گذاری شد که پس از دو سال نام این شرکت به توسعه طب آدریان تغییر پیدا کرد.

این برند با هدف حفظ سلامت پوست مشتری، محصولات خود را با بهترین کیفیت تولید و روانه بازار می کند. این مکمل ها با سفارش شرکت مورد نظر در داروسازی امین به تولید می رسند. آدریان برندی بسیار شناخته شده در ایران است که برای جلب رضایت مشتری تلاش فراوانی می کند. شرکت توسعه طب آدریان محصولات پوستی خود را بر اساس ترکیبات کلاژن و آیروکپ به تولید می رساند و در این راستا از نوین ترین تکنولوژی روز دنیا استفاده می کند.

محصولات این برند در دسته بندی مکمل های خوراکی مخصوص پوست و حفظ سلامت آن قرار می گیرند. از این رو در ترکیبات مکمل های برند آدریان از کلاژن که مهمترین ماده مورد نیاز برای جوانی پوست است، استفاده می شود. سایر ترکیبات دیگر موجود در این مکمل ها شامل: ویتامین C، هیالورونیک اسید، زینک، عصاره های گیاهی و غیره هستند. اثربخشی این مکمل ها به گونه ای است که تمامی افراد با مصرف آنها سلامت پوست خود را حس می کنند و جوان و شاداب می شوند. این برند به دلیل محصولات آرایشی، بهداشتی، دارویی و مکمل های بیولوژیکی خود رضایت مشتریان بسیاری را در سراسر ایران به دست آورده است.

بهترین محصولات آدریان (Adrian)

تمام حقوق مادی و معنوی برای داروهوم محفوظ است . طراحی و اجرا توسط داروهوم